betclic

Nowy snajper Wisły: Podglądam Martiala

Ostatnia aktualizacja: 10/12/15 12:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Wychowanek Zametu Przemków, Krzysztof Drzazga w środę popisał kontrakt z Wisłą Kraków. Jak przyznał w swoim pierwszym wywiadzie po zmianie barw klubowych gra dla Białej Gwiazdy jest dla niego wielkim wyróżnieniem.

20-latek w bieżącym sezonie w barwach KS Polkowice rozegrał w trzeciej lidze dolnośląsko-lubuskiej osiemnaście spotkań, w których strzelił 21 bramek. Z Białą Gwiazdą związał się umową do końca sezonu 2017/2018 z opcją przedłużenia.

- Dla mnie, jako młodego zawodnika, to wielki prestiż. Cieszę się, że udało mi się trafić do tak dużego klubu, jakim jest Wisła. Myślę, że jest to jeden z najlepszych klubów w Polsce, dlatego tym bardziej jestem zadowolony - powiedział Krzysztof Drzazga, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Jestem napastnikiem, staram się wykorzystywać sytuacje strzeleckie, które się pojawiają. Ponadto, jeśli jest konieczność, mogę zagrać na boku pomocy lub jako tzw. "podwieszony" napastnik - kontynuował.

- Nie próbuję nikogo naśladować, ale podglądam zawodników. Moim idolem jest Zinedine Zidane, chociaż nie jest typowym napastnikiem. Bardzo podoba mi się też gra Anthony'ego Martiala z Manchesteru United, który jest w moim wieku - zaznaczył.

- Najpierw chciałbym zadebiutować w Ekstraklasie, a co dalej będzie? To się okaże, bo nie wybiegam daleko w przyszłość. Na pewno moim marzeniem jest możliwość występu w reprezentacji Polski - przyznał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela