betclic

Nowy trener Korony: Będą grać najlepsi

Ostatnia aktualizacja: 02/06/16 16:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Youtube

Liczę na wszystkich, którzy będą prezentowali pewną jakość. Najmniejsze znaczenie będzie miał wiek zawodnika, to nieważne czy będą mieli 19, czy 40 lat. Będą grać najlepsi – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie nowy trener Korony Kielce, Tomasz Wilman.

Drużyna Złocisto-Krwistych zakończyła sezon 2015/16 na czwartym miejscu w tabeli grupy spadkowej. Kielczanie mieli cztery punkty przewagi nad Górnikiem Zabrze, który nie zdołał utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Bardzo długo i ciężko pracowałem w Kielcach, co zostało docenione przez prezesa. Jestem bardzo zadowolony i nie mogę doczekać się pierwszego treningu i zajęć z chłopakami. Jestem świadomy trudnego czasu najbliższego. Ale wierzę, że podołamy wspólnie z drużyną i osiągniemy zadowalające nas rezultaty – stwierdził Tomasz Wilman, cytowany przez "korona-kielce.pl".

Liczę na wszystkich, którzy będą prezentowali pewną jakość. Najmniejsze znaczenie będzie miał wiek zawodnika, to nieważne czy będą mieli 19, czy 40 lat. Będą grać najlepsi, którzy mają pasję, będą wykazywali zaangażowanie i najważniejsze będzie dla nich dobro drużyny – zaznaczył.

Mam sentyment do młodych chłopaków, którzy już trenują i będą wchodzić, ale to trzeba odłożyć na bok. Będziemy kierować się realnymi przesłankami o tym, czy będą grać. Dostaną jednak realną szansę na to, żeby pokazać, że zasługują na to, by grać w Ekstraklasie. Tylko ciężką pracę mogą to udowodnić – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela