betclic

Nowy trener Korony: To bardzo trudny czas

Ostatnia aktualizacja: 26/10/16 18:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Staram się rozmawiać z zawodnikami, żeby to w jakiś sposób udźwignęli. Ci sami ludzie wygrali 4:1 z Lechem. Widać, że są w stanie zwyciężać, tylko to leży przede wszystkim w naszych głowach. To bardzo, bardzo trudny czas - powiedział Sławomir Grzesik, cytowany przez oficjalną stronę Korony.

Po porażce z Ruchem Chorzów posadę trenera Korony stracił Tomasz Wilman. Jego tymczasowym następcą został Sławomir Grzesik, który w piątek poprowadzi kielczan w meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Legią Warszawa. 

Dla Grzesika nie będzie to debiut w roli pierwszego trenera Korony. Latem 2013 roku po zwolnieniu Leszka Ojrzyńskiego i przed zatrudnieniem Jose Rojo Martina, to właśnie ten szkoleniowiec prowadził kielecki klub.

- To drugi trudny przypadek. Zawsze są jakieś zawirowania w klubie. Ja już powiedziałem, że jestem pracownikiem i staram się pomóc. Jak to wyjdzie, to wielka zagadka. Musimy przetrzymać ten okres. Staram się rozmawiać z zawodnikami, żeby to w jakiś sposób udźwignęli. Ci sami ludzie wygrali 4:1 z Lechem. Widać, że są w stanie zwyciężać, to leży przede wszystkim teraz w naszych głowach. To bardzo, bardzo trudny czas - ocenił Grzesik.

Nie wiadomo, jak długo Grzesik będzie pełnił funkcję pierwszego szkoleniowca Korony. Włodarze klubu nie podali jak na razie nazwiska nowego trenera. 

- Poprzednio to powiedziałem i teraz to podtrzymuję. Jeśli pojawi się ktoś, kto przejmie moją rolę od razu i zagwarantuje trzy punkty, będę się bardzo cieszył - dodał 46-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
KibicFutbolu
Zarejestrowany od: 282 dni
Ilość komentarzy: 2491
Oceny: +1206
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
26.10.2016 / 18:36:27
Szkoda Korony myśle, że z Legią pokażą klase .

Tabela