betclic

Nowy trener, nowe porządki w Wiśle Kraków

Ostatnia aktualizacja: 11/01/16 20:04, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W poniedziałek piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Pierwsze zajęcia w nowym roku były dla Tadeusza Pawłowskiego debiutem w roli szkoleniowca Białej Gwiazdy - czytamy na oficjalnej stronie krakowian.

Zanim zawodnicy wyszli na boisko treningowe w szatni spotkali się z zarządem Wisły Kraków oraz odbyli odprawę ze sztabem szkoleniowym. Dopiero potem Wiślacy wzięli udział w pierwszym treningu w tym roku. Za jego początek odpowiedzialny był Jakub Sage, nowy człowiek w drużynie Białej Gwiazdy, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne pierwszego zespołu.

W zajęciach udziału nie wzięli wszyscy zawodnicy. Indywidualnie trenował na boisku Paweł Brożek i Rafał Boguski, natomiast w siłowni bądź z fizjoterapeutami ćwiczyli Boban Jović, Krzysztof Mączyński, Donald Guerrier oraz Emmanuel Sarki.

O tym, jak będą wyglądać najbliższe dni Wiślaków poinformował Marcin Broniszewski, asystent trenera Pawłowskiego: -
Początek przygotowań to treningi wprowadzające, a także diagnostyka. Zawodnicy przechodzą badania w szpitalu, po których będziemy mogli wdrożyć większe obciążenia. Od środy czekają nas dwa treningi dziennie, których założenia będziemy planować na bieżąco - zaznaczył.

Przez najbliższe dwa tygodnie drużyna będzie trenować w Myślenicach, natomiast 22 stycznia 2016 roku Biała Gwiazda rozegra pierwszy mecz kontrolny, w którym zmierzy się z MSK Zilina. Dzień później krakowianie udadzą się na dziesięciodniowe zgrupowanie do tureckiego Belek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 537 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4043
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
11.01.2016 / 21:27:31
Mam nadzieję że Wisle wiosną pójdzie lepiej niż jesienią.