betclic

Npastnik Cracovii: Debiut z Legią wiele mi dał

Ostatnia aktualizacja: 25/04/16 18:02, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Legii z Cracovią)

Napastnik Cracovii, Przemysła Pyrdek przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że debiut w Ekstraklasie dał mu zastrzyk pozytywnej energii.

19-latek pojawił się na boisku w spotkaniu 33. kolejki, w który podopieczni Jacka Zielińskiego przegrali z Legią Warszawa 0:4. Młody piłkarz wszedł na boisko w 86. minucie zastępując Tomasa Vestenickiego.

- Bardzo cieszę się z debiutu, choć oczywiście wielka szkoda, że nasza drużyna przegrała spotkanie z Legią. Debiut w zwycięskim meczu byłby o wiele milszym akcentem. Jednak muszę przyznać, że był to bardzo ważny moment w mojej karierze - powiedział Pyrdek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie wiedziałem, że dostanę od trenera szansę, decyzje o zmianach są podejmowane w trakcie meczu, więc było to dla mnie zaskoczenie. To miłe uczucie, tym bardziej że wybiegłem na boisko w tak ważnym spotkaniu, jakim jest zawsze starcie z Legią - dodał.

- Jest to dla mnie początek czegoś nowego. Mam nadzieję, że z czasem będę dostawał coraz więcej szans na grę, jeśli będę potwierdzał na treningach swoją dobrą dyspozycję. Zostały jeszcze cztery mecze do końca sezonu i liczę na to, że będę mógł się jeszcze w tej rundzie zaprezentować na ekstraklasowym boisku - kontynuował.

- We wczorajszym meczu drużyny rezerw czułem, że debiut przeciwko Legii dał mi zastrzyk pozytywnej energii. Myślę, że przyniesie to same dobre efekty w najbliższym czasie - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Anonimo
Zarejestrowany od: 395 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: -15
Kibicuje:
Leicester City FC PSG Bayern Monachium Ajax Amsterdam Legia Warszawa Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Borussia Dortmund II Pogoń Siedlce
26.04.2016 / 11:58:33
literówka w nagłówku artykułu :P

Tabela