betclic

Nunes: Boisko Puszczy było złe

Ostatnia aktualizacja: 27/10/16 14:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Zwycięstwo jest zawsze fajne, ale lepiej gdybyśmy nie stracili gola. Rywale zdobyli jednego w końcówce meczu. Mamy rewanż w domu, w którym możemy wywalczyć jeszcze lepszy wynik, ale możemy mieć też gorszy dzień – powiedział po spotkaniu z Puszczą Niepołomice w Pucharze Polski zawodnik Pogoni Szczecin, Ricardo Nunes.

Portowcy pokonali niżej notowanego rywala 2:1 w pierwszym starciu 1/4 finału. Na listę strzelców po stronie gości wpisywali się odpowiednio Ricardo Nunes oraz Adam Frączczak. Natomiast honorowego gola dla drugoligowca zaliczył Marcin Orłowski.

– Dobrze, że wywalczyliśmy rezultat jaki chcieliśmy. Zagrałem na nieco innej pozycji niż zwykle, ale to nie problem. Od tego jestem – stwierdził Ricardo Nunes, cytowany przez oficjalną stronę internetową ekstraklasowego klubu.

– Zwycięstwo jest zawsze fajne, ale lepiej gdybyśmy nie stracili gola. Rywale zdobyli jednego w końcówce meczu. Mamy rewanż w domu, w którym możemy wywalczyć jeszcze lepszy wynik, ale możemy mieć też gorszy dzień. Nie można nic przesądzać – zaznaczył.

– Co do boiska, to prawda, było złe. Stwarzało wiele trudnych sytuacji. To było trudne boisko, a w dodatku płyta była dość niewielkich rozmiarów. Nie było zbyt wiele czasu, by wykonać jakieś zagranie. Trzeba było szybkiej decyzji o zagraniu, bo rywale byli natychmiast blisko – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21367
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 09:16:47
No ta bramka Puszczy dodała tylko smaczku przed rewanżem. :)