betclic

Nuri Sahin: Chcę zagrać na Euro 2016

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 22:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Fingerhut / Shutterstock.com

Nuri Sahin z Borussii Dortmund, który niedawno po dłuższej przerwie wrócił do treningów z drużyną, jest przekonany, że może znaleźć się w kadrze reprezentacji Turcji na zbliżające się Euro 2016.

- Mistrzostwa we Francji nie są tylko i wyłącznie kwestią mojej wyobraźni. Chcę na nich wystąpić, ale najpierw muszę powrócić do składu - przyznał Sahin w rozmowie z magazynem Kicker.

27-letni piłkarz w lutym podczas meczu z Schalke doznał urazu przywodziciela, w wyniku którego przez wiele miesięcy przechodził proces rehabilitacji. Niedawno wrócił do treningów, ale na razie Thomas Tuchel nie skorzystał z jego usług. Sam zainteresowany jednak zapewnia, że nie stresuje się z tego powodu.
- Nie odczuwam presji czasu. Mam nadzieje, że powrócę na boisko w rundzie wiosennej i odpowiednio przygotuje się do niej na obozie w Dubaju - stwierdził.

- Nasi trenerzy od przygotowania fizycznego śmiali się ze mnie, kiedy pojawiłem się na boisku w Brackel i wziąłem głęboki oddech. Trawa pachniała zupełnie inaczej - wspomina zawodnik z Signal Iduna Park.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!