betclic

Neymar nie podpisze nowego kontraktu?

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 10:10, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Maxisport/Shutterstock

Gwiazda Barcelony, Neymar, nie spieszy się z podpisaniem nowego kontaktu - informuje hiszpański dziennik "Mundo Deportivo".

Klub z Katalonii pragnie jak najszybciej przedłużyć umowę z Brazylijczykiem, ale temu nie spieszy się z tym, żeby usiąść i rozpocząć negocjacje. Jego obecny kontakt wygasa dopiero za trzy lata.

Nie przeszkadza to oczywiście angielskiej prasie pisać o potencjalnym transferze Neymara do Manchesteru United. "The Mirror" spekuluje, że taka opieszałość brazylijskiego piłkarza związana z rozmowami w sprawie nowej umowy może świadczyć o tym, że ten wciąż myśli o zmianie otoczenia i opuszczeniu Camp Nou. 

Media w Anglii już wielokrotnie podczas tegorocznego okienka transferowego donosiły o zainteresowaniu i rzekomych negocjacjach "Czerwonych Diabłów". United nie przedstawiło jednak oficjalnej oferty za Brazylijczyka.
Źródło: Mundo Deportivo/The Mirror
Dodaj komentarz
Junior starszy
Fiedas
Zarejestrowany od: 938 dni
Ilość komentarzy: 244
Oceny: +1729
Kibicuje:
Arsenal Londyn Polska Zawisza Bydgoszcz
06.10.2015 / 12:02:55
Kogo to MU nie miał kupić w tym roku... Już chyba za papieża też oferta poszła.
Junior starszy
greenman
Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 323
Oceny: +911
Kibicuje:
Manchester United Juventus Turyn FC Barcelona
06.10.2015 / 11:58:12
Nie róbcie z siebie szmatławca szukającego afer. Neymar nie chce w chwili obecnej rozmawiać o przedłużeniu kontraktu, gdyż chce najpierw rozwiązać swoje problemy z podatkami. Sam się wypowiadał w tej kwestii. Lepiej jednak wyrwać kilka zdań z kontekstu i stworzyć 'newsa'...

Tabela