betclic

Fabregas: Obrona tytułu? Nic nie jest przesądzone

Ostatnia aktualizacja: 15/10/15 15:28, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Laszlo Szirtesi / Shutterstock.com

Cesc Fabregas uważa, że mimo niekorzystnej sytuacji w tabeli szanse na obronę tytułu mistrzowskiego przez Chelsea jeszcze nie przepadły.

"The Blues" zgromadzili w ośmiu kolejkach zaledwie osiem punktów i zajmują szesnaste miejsce.

- To dla nas niecodzienna sytuacja. Sporo osób w klubie spotyka się z nią po raz pierwszy. Wiemy już jak to jest i wiemy też, że taka sytuacja nam mocno nie odpowiada. Nasze dotychczasowe występy były poniżej poziomu, którego się od nas wymaga. To musi się zmienić, łaski nikt nanm robić nie będzie - powiedział Fabregas zaznaczając jednocześnie, że dziesięć punktów straty do liderującego Manchesteru City wciąż jest do odrobienia.

- Jest jeszcze wcześnie i na tym etapie sezonu zniwelowanie takiej różnicy punktowej jest jeszcze możliwe. Zostało w końcu 80 procent rozgrywek. Mamy sporo czasu by wrócić na odpowiednie tory, ale musimy zacząć od sobotniego spotkania z Aston Villą - dodał.

Sam Fabregas jest w formie dalekiej od ideału. W ośmiu meczach ligowych nie strzelił gola i zaliczył tylko jedną asystę.
Źródło: espnfc.com
Dodaj komentarz
Junior
NajaranyFutbolem
Zarejestrowany od: 597 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +116
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Lech Poznań Polska FC Barcelona Sevilla
15.10.2015 / 16:13:39
Adminie, "Frabregas", a któż to :P?
Solidny ligowiec
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1638 dni
Ilość komentarzy: 1639
Oceny: +1954
Kibicuje:
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
15.10.2015 / 17:04:37
To spolszczenie :D

Tabela