betclic

Obrońca Arsenalu uczy się od kolegów

Ostatnia aktualizacja: 02/10/15 13:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Myself (Singha94), wikicommons

Obrońca Arsenalu Londyn Calum Chambers jest zachwycony faktem, że może grać u boku doświadczonych zawodników, takich jak Per Mertesacker, Laurent Koscielny i Gabriel Paulista.

20-latek przeszedł do drużyny "Kanonierów" w lipcu 2014 roku. W swoim ostatnim wywiadzie podkreślił, że koledzy mają na niego pozytywny wpływ i pomagają mu rozwinąć piłkarskie umiejętności.

- Dużo rozmawiam z Perem. Zawsze bardzo mi pomaga i mogę na niego liczyć, kiedy go potrzebuję - powiedział Chambers cytowany przez "Arsenal Player".

- Jeśli podczas treningu jestem nieco zdezorientowany albo potrzebuję jakiejś rady, zwracam się do niego, Laurenta lub Gabriela. Pytam ich o to, co by zrobili w danej sytuacji, a oni zawsze mówią mi jakie wyjście jest najlepsze - dodał.

- To zawodnicy najwyższej klasy i cieszę się, że mam okazję się od nich uczyć. Nigdy nie żałowałem, że zdecydowałem się na dołączenie do tej drużyny. Wenger jest znany z tego, że wprowadza na boisko młodych zawodników i rozwija ich umiejętności. Właśnie dlatego postanowiłem, że chcę z nim pracować - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela