betclic

Obrońca Barcy: musimy iść na całość

Ostatnia aktualizacja: 21/08/15 17:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Musimy bronić tytułu mocno jak nigdy wcześniej - mówi obrońca Barcelony Marc Bartra.

- Czuję, że jestem bardziej dojrzały niż w poprzednim sezonie. To dla mnie bardzo dobry okres, zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym. Musimy bronić tytułu mistrzowskiego, jak nigdy wcześniej. Chcę dalej wygrywać z Barceloną - powiedział Bartra cytowany przez oficjalną stronę klubową.

W niedzielę Dumę Katalonii czeka pierwszy mecz nowego sezonu przeciwko Athletic Bilbao. 24-latek zapewnił, że słabszy występ jego drużyny w potyczce o Superpuchar Hiszpanii nie wpłynie negatywnie na kolejne spotkanie pomiędzy tymi drużynami.

- Musimy zapomnieć o przeszłości i skoncentrować się na teraźniejszości. Powinniśmy się zrestartować, skupić na tym, co nas czeka i pójść na całość. Athletic to trudny przeciwnik i najlepsze co możemy zrobić, to wrócić do naszej gry, zagrać dobre spotkanie i zdobyć trzy punkty - dodał.

- Kiedy początkowo nie wszystko idzie zgodnie z planem, chcę móc się poprawić jeszcze w tym samym meczu. Mamy to szczęście, że niedługo możemy ponownie konkurować z Bilbao. Gramy dobrze jako zespół i jako zespół popełniamy błędy. Istnieje wiele sposobów na to, aby wyciągnąć z nich wnioski. Musimy się poprawić we wszystkich aspektach i starać się uniknąć indywidualnych pomyłek - zaznaczył.

Zawodnik wspomniał również o transferze Pedro, który niespodziewanie podpisał swój nowy kontrakt z drużyną Chelsea.

- Utrata Xaviego i Pedro nie uczyni nas słabszymi. Będzie mi ich brakowało, ale wiele zespołów traci swoich świetnych zawodników. Nadal mamy dobrą grupę wychowanków, choć nie wszyscy są jeszcze gotowi na grę w pierwszej drużynie. Z piłkarzami, którzy dołączyli do nas z innych klubów, w dalszym ciągu będziemy nie do zatrzymania - zapewnił.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela