betclic

Obrońca Celty: Jesteśmy w dobrym momencie

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 19:54, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YouTube

Jonathan Castro Otto, powszechnie w Hiszpanii znany jako "Jonny" zdaje sobie sprawę, że mecz przeciwko Villarreal CF może być dla Celty Vigo jeszcze trudniejszy od ostatniego z Barceloną, zakończonego niespodziewanym sukcesem ekipy z Galicji 4:3.

Podopieczni Eduardo Berizzo po trzech zwycięstwach z rzędu do piątych w klasyfikacji "Submarinos" tracą teraz już tylko trzy punkty, ale ich najbliżsi rywale nie doznali jeszcze porażki w bieżących rozgrywkach Primera Division.

- To będzie bardzo trudny mecz, jeden z najtrudniejszych, jakie graliśmy do tej pory - podkreślił młody obrońca Celty w rozmowie z dziennikiem "Marca".

- Jesteśmy w dobrym momencie, ale Villarreal CF w tym sezonie gra świetnie i trafił latem z transferami. To będzie bardzo trudny mecz dla obu stron - zaznaczył 22-letni wielokrotny reprezentant młodzieżowej kadry Hiszpanii.

- Lepszy w tym spotkaniu będzie jeszcze bardziej podbudowany przed następnymi kolejkami. Niemniej teraz musimy skupić się tylko na tym najbliższym meczu. Na Madrigal musimy zagrać z pasją - dodał Jonathan Castro Otto.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7545
Oceny: +21378
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.10.2016 / 13:57:56
Dziś sie nie uratują.

Tabela