betclic

Obrońca Chelsea: Jesteśmy zniszczeni

Ostatnia aktualizacja: 24/10/15 18:58, Komentarzy: 5

3
5
Fot. katatonia82, Shutterstock


- Atmosfera w szatni nie jest najlepsza. Można to sobie wyobrazić, kiedy przegrywamy mecze. W poprzednim sezonie nie byliśmy do tego przyzwyczajeni. Chłopcy są zniszczeni - mówił tuż po pojedynku dla BBC Sport.

- Czasami łapiemy się za głowy. W pierwszej połowie gol Cesca Fabregasa mógł zostać uznany i mieliśmy doskonałą okazję, którą niemal zamieniliśmy na bramkę. To wszystko podsumowuje sposób, w jaki gramy - ocenił obrońca "The Blues".

- A potem straciliśmy zawodnika. Na początku graliśmy dalej, myśleliśmy, że sędzia puścił grę. Ale być może asystent wrócił do tej sytuacji, nie wiem dokładnie, co się stało. Nie użalamy się nad sobą. Musimy ciężko pracować, by zmienić tę sytuację - zaznaczył.

- Nie da się dużo powiedzieć w tym momencie. Zastanowimy się nad tym w kolejnych dniach. Pracowaliśmy naprawdę ciężko na boisku, kiedy graliśmy w dziesięciu i mieliśmy przewagę w drugiej połowie. To podsumowanie naszego sezonu w tym momencie - zakończył Cahill.
Źródło: BBC Sport
Dodaj komentarz
Junior starszy
CTH
Zarejestrowany od: 1708 dni
Ilość komentarzy: 370
Oceny: +1638
25.10.2015 / 13:07:20
No i w takich sytuacja potrzebny jest właśnie taki Frank Lampard. Nie trener, ale kolega z szatni, który zmotywuje, albo strzeli po pyskach jak będzie trzeba.
Trampkarz
misiekkoterski
Zarejestrowany od: 617 dni
Ilość komentarzy: 27
Oceny: +105
Kibicuje:
Manchester United
25.10.2015 / 01:49:17
Jestem fanem United i nie przepadam za Chelsea to co się dzieje z tą ekipą to nic innego jak KRYZYS.
Mam nadzieje że w United jest już po KRYZYSIE

Tabela