betclic

Obrońca City: Nie jest nam łatwo, bo każdy uważa nas za faworyta

Ostatnia aktualizacja: 10/11/15 21:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Debu55y / Shutterstock.com

Obrońca Manchesteru City, Nicolas Otamendi zapewnił w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół jest na tyle silny mentalnie, iż bez najmniejszych problemów poradzi sobie z ciążącą na nim presją.

W dwunastu kolejkach Premier League podopieczni Manuela Pellegriniego odnieśli osiem zwycięstw. Do tej pory zgromadzili 26 punktów, dzięki czemu zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

- Nie jest nam łatwo, ponieważ każdy uważa nas za głównego kandydata do zdobycia tytułu. Tymczasem przed nami jeszcze długa droga - powiedział 27-letni Argentyńczyk cytowany przez "ESPN".

- Oczywiście, cieszymy się z bycia liderem, ale przez to ciąży na nas dodatkowa presja. Jesteśmy jednak silni mentalnie i wiemy, jak radzić sobie w takiej sytuacji. Nie myślimy wyłącznie o mistrzostwie - chcemy grać dobrze i odnaleźć nasz własny styl - dodał.

- Kiedy znajdujemy się na czele stawki, mamy świadomość, że dobrze wykonujemy naszą pracę. Jesteśmy cierpliwi i spokojni. Liga jest długa, dlatego musimy podchodzić do wszystkiego krok po kroku - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela