betclic

Obrońca Jagi: Cieszę się, że zostaję na dłużej

Ostatnia aktualizacja: 22/07/16 22:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. www.jagiellonia.pl

- Cieszę się, że zostaję w Jagiellonii na dłużej. Teraz mam już czystą głowę i w spokoju mogę walczyć o miejsce w drużynie, a także o grę na Euro U-21 - zapowiada po podpisaniu nowego kontraktu Jonatan Straus.

Od środy Jonek ma nowy, czteroletni kontrakt z Jagą. - Cieszę się, że zostaję w Jagiellonii na dłużej. Teraz mam już spokojną głowę, nie martwię się o nic, tylko w spokoju mogę walczyć o miejsce w składzie. Cel stawiam sobie jasny - regularna gra w Ekstraklasie. Wiem również, że dzięki dobrym i regularnym występom mogę wywalczyć miejsce w kadrze trenera Dorny na Euro U-21 - wyjaśnia obrońca w rozmowie z oficjalną witryną ekipy z Podlasia.

Za Strausem już pierwsze spotkanie w tym sezonie. 22-latek zagrał w Warszawie z Legią. - Przede wszystkim skupiam się na sobie i moim zespole. Nie myślę, że dzisiaj gramy z Legią, a za tydzień z Lechem. W każdym spotkaniu możemy zdobyć dokładnie tyle samo punktów, dlatego każdy mecz jest tak samo ważny. To normalne, że chcę grać regularnie, zdobywać kolejne występy i doświadczenie. Za rok w naszym kraju odbędą się mistrzostwa Europy U-21 i chcę bardzo w nim wystąpić, a mogę zrealizować to marzenie dzięki dobrym występom w Jadze - zakończył swoją wypowiedź piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!