betclic

Obrońca Jagiellonii: Musimy wykrzesać z siebie resztki sił

Ostatnia aktualizacja: 05/12/16 19:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Cieszymy się ze zwycięstwa, bo praktycznie przez cały mecz mieliśmy pod górkę, ale poradziliśmy sobie z tym. Takimi wygranymi buduje się coś fajnego – powiedział po spotkaniu z Lechem Poznań obrońca Jagiellonii Białystok, Piotr Tomasik.

Żółto-Czerwoni pokonali Kolejorza 2:1 w meczu 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy i tym samym awansowali na pozycję lidera. Gole dla Jagi strzelali odpowiednio Karol Świderski oraz Fedor Cernych.

Mówiłem już, że jeden mecz z Legią, który nam nie wyszedł, nie może rzutować na ocenę całej rundy w naszym wykonaniu. Każdej drużynie zdarzają się słabsze mecze, nam się przytrafił akurat z Legią. Dużo zawodników było „na kadrach”, praktycznie tylko raz trenowaliśmy w pełnym składzie i to było widać. Nie ma co już do tego wracać – stwierdził Piotr Tomasik, cytowany przez "jagiellonia.pl".

Cieszymy się ze zwycięstwa, bo praktycznie przez cały mecz mieliśmy pod górkę, ale poradziliśmy sobie z tym. Takimi wygranymi buduje się coś fajnego. Po osiemnastu kolejkach jesteśmy liderem i tak naprawdę chyba nikt tego nie zakładał przed sezonem, że będziemy tak wysoko i będziemy mieć tak dużo punktów – zaznaczył.

Udało nam się to osiągnąć poprzez ciężką pracę i systematyczność. Byliśmy na drugim miejscu, ale wracamy na fotel lidera. Jesteśmy z tego powodu szczęśliwi, ale zostały jeszcze dwie kolejki w tym roku i musimy wykrzesać z siebie resztki sił – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela