betclic

Obrońca Lecha: Chcemy wejść do pierwszej ósemki jeszcze w tym roku

Ostatnia aktualizacja: 23/11/15 14:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Obrońca poznańskiego Lecha, Marcin Kamiński zapewnia, że celem Kolejorza jest awans do pierwszej ósemki jeszcze przed końcem tego roku kalendarzowego.

W niedzielę mistrzowie Polski pokonali 2:0 Dumę Pomorza i wydostali się ze strefy spadkowej.
- Mecz z Pogonią nie był łatwy i od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że będzie ciężko się grało w Szczecinie. Jeżeli chodzi o pierwszą połowę, szczególnie te pierwsze trzydzieści minut było pod naszą kontrolą. Później trochę nam tego brakowało, bo Pogoń dochodziła do sytuacji - relacjonuje przebieg spotkania Marcin Kamiński w rozmowie z oficjalną witryną klubową. 

- W drugiej połowie w naszej grze było dużo nerwowości, co na pewno napędzało rywala. Cieszy nas przede wszystkim to, że gramy kolejny mecz na zero z tyłu i zaczynamy regularnie wygrywać - dodał stoper Lecha.

Kolejorz dzięki zwycięstwu w Szczecinie opuścił strefę spadkową. Mistrzowie Polski z szesnastoma punktami na koncie plasują się na czternastym miejscu w ligowej tabeli. - Wiedzieliśmy już przed meczem, że możemy wyjść ze strefy spadkowej. Bardzo cieszymy się z tego, bo wiemy, że to mały kroczek ku temu, żeby cały czas wspinać się ku górze - zapewnia „Kamyk” i dodaje: - Chcemy wejść do pierwszej ósemki. Taki jest nasz plan, taki cel postawiliśmy sobie na koniec tego roku. Do czasu zakończenia naszego piłkarskiego maratonu chcemy znaleźć się w pierwszej ósemce i będziemy do tego cały czas dążyć - podsumowuje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela