betclic

Obrońca Lecha: Musimy w końcu się ocknąć

Ostatnia aktualizacja: 24/08/15 17:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Marcin Kamiński nie szuka usprawiedliwień po porażce z Piastem Gliwice i przekonuje, że on jak i cały zespół zaczną w końcu zwyciężać w Ekstraklasie i odrobią straty do czołówki.

Stoper mistrzów Polski nie potrafi zrozumieć, dlaczego lechici nie radzą sobie w rozgrywkach ligowych - Nie potrafię wytłumaczyć tego, co się z nami dzieje. W lidze gramy średnio, mamy problem z wykorzystywaniem swoich sytuacji, a przede wszystkim nie potrafimy się utrzymać przy piłce - mówi Kamiński w rozmowie z oficjalną stroną poznańskiej ekipy i dodaje - Na Bułgarskiej, przy naszych kibicach powinnyśmy od początku do końca dominować i przeważać na boisku.

Mistrzowie Polski w czwartek pewnie pokonali Videoton FC 3:0 i wydawało się, że teraz zespół skupi się na zdobywaniu punktów w rozgrywkach ligowych - W czwartek zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, z kolei w niedzielę przegrywamy w Ekstraklasie. Nie możemy tak dalej robić, bo jesteśmy mistrzami Polski. Musimy w końcu się ocknąć i zacząć seriami wygrywać w lidze - przekonuje Kamiński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!