betclic

Obrońca Lecha: Nie wyglądało to dobrze

Ostatnia aktualizacja: 25/02/16 07:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Musimy wykorzystać nasze atuty i jakość, którą mamy. Najważniejsze jest to, żeby tę jakość przenieść na boisko – zaznaczył obrońca Lecha Poznań Maciej Wilusz. Kolejorz swoje kolejne starcie w Ekstraklasie rozegra już w najbliższą niedzielę.

Wówczas podopieczni Jana Urbana, którzy w ligowej tabeli plasują się na szóstym miejscu, zmierzą się przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi nad INEA Stadion o godzinie 15:30.

– Interesuje nas tylko komplet punktów. Nie powinniśmy tego meczu traktować jak okazję do rehabilitacji, a coś normalnego. Bo wygrywać chcemy w każdym spotkaniu - przyznał 28-letni zawodnik, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Każdy z nas widział swoje błędy. Wiadomo, że nie wyglądało to dobrze. Zagraliśmy słabo i nie chcemy do tego wracać. Po takim meczu na pewno jest złość. Nie wracajmy już do ostatniego spotkania – kontynuował. – Musimy wykorzystać nasze atuty i jakość, którą mamy. Najważniejsze jest to, żeby tę jakość przenieść na boisko – zaznaczył.

- Graliśmy do tej pory z Podbeskidziem i Termaliką. Oba te zespoły pokazują, że potrafią grać w piłkę. Miejsce w tabeli nie jest tutaj istotne. Każdy zespół walczy o punkty i chce osiągnąć jak najwięcej. Nie możemy przed każdym meczem patrzeć jednak na rywali, a na siebie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela