betclic

Obrońca Lecha: Punkty nam uciekają

Ostatnia aktualizacja: 28/07/16 20:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Na zwycięstwo w piątkowym spotkaniu z Jagiellonią liczy Tomasz Kędziora. Obrońca Kolejorza wierzy, że poznański zespół zdobędzie trzy "oczka". - Punkty nam uciekają - mówi piłkarz w rozmowie z oficjalną stroną ekipy z Wielkopolski.

Lechici w pierwszych dwóch kolejkach Lotto Ekstraklasy zdobyli tylko jeden punkt. W spotkaniu ze Śląskiem zremisowali 0:0, natomiast z Zagłębiem przegrali 0:2. - Uważam, że nie zagraliśmy dobrze, bo nie wygraliśmy. Sytuacje były, ale nie możemy ich wykorzystać. Z Zagłębiem straciliśmy dwie bramki. To nie powinno się przy Bułgarskiej zdarzać. Jeśli chcemy wygrywać, to musimy grać na zero z tyłu - przekonuje 21-latek.

W spotkaniu z Jagiellonią poznaniacy będą chcieli przerwać niekorzystną, trwającą już trzy mecze, passę bez zwycięstwa. Po raz ostatni białostoczanie przegrali z Kolejorzem 2:0 na początku marca 2015 roku. - W naszej lidze każdy rywal jest inny i trudny. Liga się wyrównała, trzeba zrobić wszystko, żeby wygrać. Musimy dawać z siebie sto procent w każdym spotkaniu. Jest już trzecia kolejka, a punkty nam uciekają - podkreśla obrońca poznańskiego zespołu.

Jeśli w piątek pojawi się w wyjściowym składzie to zagra prawdopodobnie przeciwko Fiodorowi Cernychowi. Ewentualnym zmiennikiem Litwina jest Karol Mackiewicz. - To dobry zawodnik. Cernych i Mackiewicz mają inną charakterystykę. Ten pierwszy jest lepszy z piłką. Zrobię wszystko, żeby zatrzymać piłkarza, który zagra przeciwko mnie. Nie myślę o tym z kim trudniej się gra. Do każdego pojedynku przygotowuję się tak samo - podkreśla Kędziora.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Americano
Zarejestrowany od: 332 dni
Ilość komentarzy: 2518
Oceny: +16116
Kibicuje:
FC Barcelona
28.07.2016 / 20:46:17
Patrząc na skład tych gamoni to nie ostatnie punkty które im uciekają.