betclic

Obrońca Lecha z urazem biodra

Ostatnia aktualizacja: 27/11/16 09:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Nie wiadomo jeszcze jak długa przerwa czeka Paulusa Arajuuriego. Fin w przerwie piątkowego meczu został zmieniony ze względu na ból prawego stawu biodrowego - czytamy na oficjalnej stronie Lecha.

Arajuuri już w 5. minucie uderzeniem z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania z Zagłębiem Lubin. Obrońca opuścił boisko po zakończeniu pierwszej połowy. Jego miejsce na placu gry zajął Lasse Nielsen, dla którego był to powrót do składu po czterech meczach przerwy. - Wcześniej w tym sezonie Paulus ze względu na przeciążenie tego biodra pauzował kilka dni - tłumaczy klubowy lekarz dr Paweł Cybulski.

Piłkarze Lecha nie mają wiele czasu na odpoczynek i regenerację. We wtorek lechici wyjadą do Krakowa, gdzie dzień później zagrają rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski. Na razie nie wiadomo czy Fin będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego na to spotkanie. - Dopiero po badaniach dodatkowych okażę się na ile poważny jest to uraz - przyznaje lekarz.

Arajuuri w obecnym sezonie wystąpił w barwach Lecha jedenastokrotnie. Po raz drugi nie dokończył meczu. W rozgrywanym w lipcu spotkaniu z Zagłębiem po starciu z Michalem Papdopulosem doznał rozcięcia nad łukiem jarzmowym i opuścił boisko jeszcze w pierwszej części gry. We wrześniu był z kolei awizowany do gry w wyjściowym składzie, ale na rozgrzewce zgłosił problemy z pachwiną.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela