betclic

Obrońca Lecha: Zawsze chcemy narzucać nasz styl gry

Ostatnia aktualizacja: 20/09/16 17:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Niezależnie od tego z kim i gdzie gramy, zawsze chcemy narzucać nasz styl gry. W Chorzowie wyjdziemy na boisko po to, aby wygrać to spotkanie i awansować do kolejnej rundy - mówi Jan Bednarek, obrońca Lecha Poznań w rozmowie z oficjalną witryną drużyny. 

Defensor nie ukrywa, że lechici w meczu z chorzowskim zespołem chcą się zrehabilitować za ostatnią pechową porażkę z Lechią Gdańsk. - Jesteśmy bardzo zdeterminowani, aby wygrać najbliższy mecz. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z ostatniego przegranego spotkania i rozpoczniemy nową serię zwycięstw już od starcia z Niebieskimi - twierdzi piłkarz cytowany przez lechpoznan.pl.

Niebiesko-biali mają dobrą passę w ostatnich starciach z chorzowianami. Podopieczni trenera Nenada Bjelicy są niepokonani od dziesięciu bezpośrednich spotkań. - Nie ma to dla nas znaczenia czy zagramy jeden mecz, czy dwumecz. Zawsze wychodzimy po zwycięstwo i tak samo będzie w środę. Musimy być dobrze zorganizowani jako zespół. Jesteśmy w dobrej dyspozycji i mam nadzieję, że wywalczymy awans do kolejnej rundy Pucharu Polski - przyznaje Bednarek.

W poniedziałek młody obrońca Kolejorza podpisał nowy kontrakt z poznańską drużyną, który będzie obowiązywać do czerwca 2020 roku. - Czuję się tak samo jak przed podpisaniem kontraktu. To tylko podpis na papierku, który nic nie zmienia. Nadal będę tak samo ciężko pracować i stawiać sobie kolejne cele. Swoją postawą na treningach i podczas meczów chcę dawać trenerowi powody, aby nadal na mnie stawiał - dodaje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela