betclic

Obrońca Lechii: Czekam na wznowienie rozgrywek

Ostatnia aktualizacja: 28/01/16 15:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Obrońca Lechii Gdańsk, Gerson, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że z niecierpliwością czeka na wznowienie rozgrywek Ekstraklasy.

- Jesienią spisywaliśmy się różnie. Ale czasem nawet słabsza gra dobrze robi dla zespołu, bo jest z czego wyciągać wnioski i jakie błędy eliminować. Teraz musimy skupiać się na jak najlepszym przygotowaniu się do rozgrywek ligowych. Okres między rundami jest ważny, ale szczerze mówiąc, ja czekam już na mecze o punkty w Ekstraklasie - powiedział Brazylijczyk cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Czuję się potrzebny Lechii i chcę jej wiosną pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników. Nie wszystko jeszcze jest stracone, zamierzamy walczyć skutecznie o miejsce w czołowej ósemce, a jak to osiągniemy, nawet o prawo gry w Lidze Europy. Nie ma co jednak jeszcze wybiegać myślami aż tak daleko. Na razie skupiam się razem z kolegami na czekającym nas 13 lutego starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała - dodał.

24-letni obrońca wypowiedział się także na temat Marco Paixao. Portugalczyk trafił do Lechii Gdańsk w zimowym okienku transferowym. 

- Uważam, że Marco da bardzo dużo naszej drużynie. To doświadczony napastnik, potrafiący strzelać gole. Z pewnością będzie wzmocnieniem Lechii, zresztą będę go osobiście motywował do dobrej gry w języku portugalskim - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela