betclic

Obrońca Manchesteru United nie boi się transferów

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 07:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Rnoid / Shutterstock.com

Phil Jones wreszcie wrócił do gry. Obrońca Manchesteru United nie obawia się konkurencji ze strony innych piłkarzy.

Latem Manchester United pozyskał kilku nowych piłkarzy, ale nie wzmocnił się na środku obrony. Spekulowano o transferze Sergio Ramosa, ale Hiszpan postanowił zostać w Realu Madryt. Prasa rozpisywała się też o możliwym przyjściu Matsa Hummelsa, ale i w tym przypadku cała sprawa skończyła się tylko na plotkach. Na środku obrony "Czerwonych Diabłów" w tej sytuacji zaczęli grać Chris Smalling i Daley Blind. Niedawno dołączył do nich Jones, który wrócił do pierwszej jedenastki po kilkunastu tygodniach walki z zakrzepicą.

Reprezentant Anglii nie martwi się możliwymi transferami bardziej renomowanych obrońców. Jak sam przyznaje, to naturalne, że plotkuje się o wzmocnieniach w tak wielkim klubie.

- To Manchester United. Zawsze będą plotki o transferze Ramosa, Hummelsa, albo kogoś innego. To nie jest problem. Mówimy przecież o jednym z najlepszych klubów na świecie. Byłbym nawet nieco zaniepokojony, gdyby nie wiązano nas z najlepszymi piłkarzami na świecie. To naturalne i zdrowe - powiedział Jones.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela