betclic

Obrońca na dłużej w Borussii

Ostatnia aktualizacja: 17/08/15 15:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Iurii Osadchi / Shutterstock.com

Borussia Moenchengladbach poinformowała za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że Oscar Wendt przedłużył swój kontrakt z klubem.

29-letni obrońca występuje w zespole "Źrebaków" od czterech lat. Podpisując nową umowę związał się z Borussia-Park do końca czerwca 2018 roku.

- Przez ostatnich kilka sezonów Oscar rozwinął się i stał się jednym z podstawowych oraz najlepszych zawodników naszej drużyny - powiedział dyrektor sportowy Borussii Max Eberl.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że będzie częścią naszego zespołu przez kolejne lata. Wierzę, że będzie bardzo pomocny dla młodszych graczy, którzy mogą skorzystać z jego doświadczenia
- dodał.

Szwed dotychczas rozegrał w barwach "BMG" we wszystkich rozgrywkach 100 spotkań, w których strzelił siedem bramek oraz zanotował tyle samo asyst.

- W Europie jest ciężko znaleźć klub, który prezentuje taki sam poziom jak Borussia - powiedział Wendt po złożeniu podpisu.

- Wszystko tutaj jest wspaniałe: drużyna, kibice, stadion. Transfer tutaj był jedną z najlepszych decyzji w moim życiu i jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł tutaj kontynuować moją grę
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela