betclic

Obrońca Pogoni: Musimy zrehabilitować się za porażkę w Gdańsku

Ostatnia aktualizacja: 21/04/16 17:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jakub Czerwiński, stoper Pogoni Szczecin, ocenił mecz z Lechią Gdańsk i zapowiedział, że w kolejnym spotkaniu jego zespół musi zdobyć trzy punkty.

- W drugiej połowie staraliśmy się odwrócić losy meczu, ale nic nam dzisiaj nie wychodziło. Lechia była drużyną lepszą i zasługiwała na trzy punkty. Trudno mi to się mówi, ale taka jest prawda – stwierdził cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Obrońca opowiadał następnie o zmianach w składzie - Cały czas są przetasowania, ale trudno mieć do kogoś pretensje. To wszystko wynika z losowych przypadków. Nie mamy na to wpływu, a musimy być na to przygotowani. Co do mnie, to może w końcówce meczu zabrakło mi nieco sił, ale dograłem do końca. Noga nie boli, więc chyba będzie dobrze.

- Teraz gramy u siebie z Lechem i musimy już zacząć o tym myśleć. Czeka nas trudna przeprawa, ale już tylko takie będą do końca sezonu. Trzeba zrobić wszystko, żeby zrehabilitować się za porażkę w Gdańsku. Nie jest miło, bo wracamy  do Szczecina bez zdobyczy punktowej. Ja cieszę się jednak, że gramy już w sobotę – zapewnił Jakub Czerwiński.
Źródło: pogonszczecin.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela