betclic

Obrońca Pogoni: Szkoda naszych fanów

Ostatnia aktualizacja: 20/02/16 14:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pogoń Szczecin zremisowała na wyjeździe z Piastem Gliwice 0:0 w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Po zakończeniu rywalizacji obrońca "Portowców", Jakub Czerwiński przyznał, że jego zespół cieszy ze zdobytego punktu w spotkaniu z liderem rozgrywek.

- Po przyjeździe na stadion, gdy wyszliśmy zobaczyć murawę, to nasze plany na mecz z Piastem uległy zmianie. Okazały się one skuteczne, bo nie przegraliśmy spotkania i zagraliśmy na zero z tyłu - powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Jest delikatny niedosyt po tym spotkaniu, bo chcielibyśmy sprawdzić się z Piastem na dobrym boisku. Musimy szanować “oczko” zdobyte w Gliwicach, bo może ono okazać się bardzo ważne w końcowym rezultacie. Mecz był z gatunku tych, kto pierwszy strzeli bramkę - ten zgarnie całą pulę. Było to czekanie na błąd przeciwnika i wykorzystanie swoich atutów w stałych fragmentach gry - dodał.

- Naszych fanów było słychać z boiska. Bardzo fajnie, że jeżdżą za nami tyle kilometrów i wspomagają nas swoim głośnym dopingiem. Szkoda tylko, że w Gliwicach zobaczyli mecz walki, a nie ciekawy dla oka futbol - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela