betclic

Obrońca Pogoni: Tęskniłem za treningami

Ostatnia aktualizacja: 10/01/16 12:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Pogoń Szczecin wygrała z Arkonią Szczecin 8:1 w sobotnim spotkaniu sparingowym. Po zakończeniu rywalizacji obrońca "Portowców, Jakub Czerwiński przyznał, że z utęsknieniem czekał na pierwsze treningi z piłką.

- Spotkaniem z Arkonią wprowadziliśmy się w okres przygotowawczy, który dopiero przed nami. Fajnie było zagrać sparing i poczuć piłkę. Pierwszy raz w tym roku wyszliśmy na sztuczną nawierzchnię i traktowaliśmy to bardziej jako jednostkę treningową. Udało nam się strzelić osiem bramek co na pewno cieszy - powiedział 24-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Osobiście tęskniłem za treningami, za pracą z piłką. Mam nadzieję, że w Pogorzelicy uda nam się poczuć piłkę i nie będziemy tylko i wyłącznie biegać na „sucho”. Zawsze przyjemniej się pracuje, gdy piłka jest przy nodze - dodał.

- Trochę nogi nie niosły, ale jesteśmy po dwudniowych testach wprowadzających, które były nam potrzebne. Nie wiem jak wypadły, bo nie widzieliśmy wyników. To oceni trener, bo to jemu pomogą w dalszej pracy
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 537 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4043
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
10.01.2016 / 13:11:32
Wszyscy tęsknią za treningami.