betclic

Obrońca przeniesie się z Niecieczy do Łęcznej

Ostatnia aktualizacja: 18/06/16 07:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W piątek nowym zawodnikiem Górnika Łęczna został Dariusz Jarecki. Występujący na pozycji lewego obrońcy piłkarz ostatnie pięć sezonów spędził w Bruk-Bet Termalice, z którą awansował i utrzymał się w Ekstraklasie.

- Po odejściu z Termaliki od razu pojawiła się opcja gry w Łęcznej. Górnik i Lubelszczyzna są mi bardzo bliskie. To tutaj debiutowałem w Ekstraklasie i stąd pochodzi moja rodzina. W Górniku tworzy się ciekawy projekt, dlatego rozmowy nie trwały długo. Historia zatoczyła koło. Teraz trzeba dobrze przygotować się do nowego sezonu. Na pewno przypomnę się kibicom, którzy pewnie jeszcze pamiętają takiego szczupłego i szybkiego skrzydłowego – mówił Jarecki cytowany przez oficjalną witrynę ekipy z Lubelszczyzny.

Nowy zawodnik zielono-czarnych urodził 23 marca 1981. Jarecki występował już w Górniku Łęczna w sezonie 2006/2007 i co ciekawe, to w barwach tego klubu debiutował na najwyższym poziomie rozgrywek. W Ekstraklasie rozegrał 142 spotkania i strzelił 11 bramek. W Górniku do tej pory zaliczył 23 mecze i zdobył 1 bramkę.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela