betclic

Obrońca Ruchu: Nie myślimy o klątwie

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 22:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Większej mobilizacji niż pierwsza wygrana w tym roku na własnym stadionie nie może być. Na boisko wyjdziemy po zwycięstwo – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie obrońca Ruchu Chorzów, Mateusz Cichocki.

Podopieczni Waldemara Fornalika wciąż zajmują ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej. 14-krotny mistrz Polski jak do tej pory na swoim koncie zgromadził dwadzieścia jeden punktów. Do siódmego Lecha Poznań traci trzy "oczka".

Większej mobilizacji niż pierwsza wygrana w tym roku na własnym stadionie nie może być, mamy na to ostatnią szansę w tym sezonie. Na boisko wyjdziemy po zwycięstwo – powiedział obrońca Niebieskich, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Nie myślimy o tym, że ciąży nad nami jakaś klątwa. Tracimy szybko bramki w pierwszej połowie, które ustawiają cały mecz. W meczu z Lechią to już było któryś raz z rzędu. W drugiej połowie zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie. Myślę, że jakbyśmy tak grali od początku, to mecz ułożyłby się zupełnie inaczej – zaznaczył 24-latek.

Wydaje mi się, że ta porażka Piasta z Legią nie będzie miała wpływu na ich mentalność. Dalej liczą się w walce o mistrzostwo. Widziałem wypowiedzi piłkarzy Piasta po meczu w Warszawie, w których podkreślali, że dalej wierzą w mistrzostwo. Wydaje mi się, że przyjadą tutaj jeszcze bardziej zmobilizowani – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela