betclic

Obrońca Ruchu wrócił do treningów. "Wszystko idzie w dobrym kierunku, ale nie popadam w hurraoptymizm"

Ostatnia aktualizacja: 14/09/16 18:26, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

Oficjalna strona chorzowskiego Ruchu poinformowała, iż do treningów z drużyną wrócił Adam Pazio.

Niespełna 24-letni obrońca trafił do ekipy chorzowian na początku lipca. Wystąpił w towarzyskim spotkaniu z Lotnikiem Kościelec, a w inauguracyjnym meczu Lotto Ekstraklasy z Górnikiem Łęczna siedział na ławce rezerwowych. 

Podczas treningu strzeleckiego Pazio zerwał mięsień czworogłowy uda. Podjęte leczenie i miesięczna rehabilitacja przyniosły efekt – udało się uniknąć operacji, a sam zainteresowany stosunkowo szybko wrócił do drużyny. Za sobą ma już dwie jednostki treningowe. – Na razie wszystko jest w porządku, ale nie popadam w huraoptymizm, bo to dopiero dwa treningi. Wszystko jednak idzie w dobrym kierunku. Myślę, że za tydzień-dwa będę mógł już na sto procent rywalizować o miejsce w składzie - zapewnił Pazio w rozmowie z ruchchorzow.com.pl.

- Brakuje mi trochę tlenu w płucach, półtoramiesięczna przerwa dała się we znaki i tutaj jest nad czym pracować. Piłkarsko na pewno jednak dojdę do formy wcześniej – podkreśla defensor.

Nie pozostaje mi nic innego, jak dawać z siebie wszystko. Wierzę, że wkrótce będę mógł wreszcie zaprezentować się kibicom – podsumowuje swoją wypowiedź podopieczny Waldemara Fornalika.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Maldini9
Zarejestrowany od: 1248 dni
Ilość komentarzy: 300
Oceny: +3266
Kibicuje:
Manchester United PSG Bayern Monachium AC Milan Włochy Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Porto Celtic Glasgow FC
16.09.2016 / 21:22:58
Zdrowia.
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7286
Oceny: +20490
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.09.2016 / 06:10:17
Wracaj do zdrowia.

Tabela