betclic

Obrońca Wisły: Chcę zagrać tak, żeby nie przeszkadzać drużynie

Ostatnia aktualizacja: 06/05/16 19:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Na pewno chcę zagrać tak, żeby nie przeszkadzać drużynie, tylko jej pomóc. Kompleksów nigdy nie było i myślę, że teraz też nie będzie. Będę się starał, aby był to udany występ - stwierdził na konferencji prasowej przed meczem z Jagiellonią Białystok obrońca Wisły Kraków, Jakub Bartosz. 

Podopieczni Dariusza Wdowczyka na tym etapie rywalizacji plasują się z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów na swoim koncie na drugim miejscu w grupie spadkowej. Nad przedostatnim na chwilę obecną Górnikiem Zabrze mają pięć "oczek" przewagi. 

- Już sama obecność w osiemnastce jest pozytywną motywacją do dalszej pracy i do rozwijania moich umiejętności. Ale co do samej gry, wszystko zależy od trenera. Ja jestem gotowy i psychicznie, i fizycznie - powiedział 19-letni defensor, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Na pewno chcę zagrać tak, żeby nie przeszkadzać drużynie, tylko jej pomóc. Kompleksów nigdy nie było i myślę, że teraz też nie będzie. Będę się starał, aby był to udany występ - zaznaczył niezwykle utalentowany zawodnik.

- W dotychczasowych spotkaniach nabrałem nieco doświadczenia. Sądzę, że powoli robię małe kroczki do przodu i wszystko idzie w dobrym kierunku - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela