betclic

Obrońca Wisły: Nie możemy się załamywać

Ostatnia aktualizacja: 05/03/16 15:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Wszystko czego nam brakuje to zwycięstwo. Nie możemy się załamywać. Musimy dalej robić swoje i walczyć w każdym spotkaniu – przyznał defensor Wisły Kraków, Boban Jović tuż po spotkaniu z Piastem Gliwice (1:1). 

Piast zagrał dobre spotkanie, a nam zabrakło trochę szczęścia w sytuacjach podbramkowych. Gol, którego zdobyłem, dał nam i kibicom dużo pozytywnej energii. Ruszyliśmy jeszcze bardziej do przodu, czego efektem był ten rzut karny. Szkoda, że nie udało się go wykorzystać, bo wszystko czego nam brakuje to pozytywny wynik – stwierdził boczny obrońca Białej Gwiazdy, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Nie możemy być źli na Pawła, bo on dobrze wiedział, co robi. Jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i wziął na siebie ogromną odpowiedzialność. Tym razem się nie udało, ale to przecież nadal jest zawodnik bardzo ważny dla Wisły – kontynuował słoweński piłkarz. 

Wszystko czego nam brakuje to zwycięstwo. Nie możemy się załamywać. Musimy dalej robić swoje i walczyć w każdym spotkaniu, a będziemy wygrywać – dodał były młodzieżowy reprezentant swojego kraju.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!