betclic

Obrońca Zagłębia: Lechia to bardzo dobry zespół. Najlepszy jest Krasić

Ostatnia aktualizacja: 12/10/16 20:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Wracam na boisko. Trochę ta moja przerwa trwała, ale od ponad 2 tygodni trenuję z zespołem i trener Stokowiec może ze mnie skorzystać. Stęskniłem się za boiskiem – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie prawy obrońca KGHM Zagłębia Lubin, Aleksandar Todorovski.

Miedziowi po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia punktów, a więc o trzy mniej niż liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

Lechia Gdańsk to bardzo dobry zespół, w którym występują piłkarze o wysokich umiejętnościach. Dla mnie osobiście najlepszy jest Milos Krasić. Wiele od niego zależy. Chcę jednak zaznaczyć, że w sobotę czeka ich trudna przeprawa – powiedział Aleksandar Todorovski, cytowany przez "zaglebie.com".

Krasić to klasa sama w sobie, piłkarskie umiejętności można mu tylko pozazdrościć. Przez wiele lat był pierwszoplanową postacią CSKA Moskwa, przez 4 sezony rządził ligą rosyjską. Sięgnął po niego Juventus i w premierowym sezonie w barwach klubu z Turynu Krasić był najlepszy. Rządził kadrą Serbii, był liderem. Pokuszę się o stwierdzenie, że był wówczas wyróżniającym się skrzydłowym w całej Europie – zaznaczył.

Wracam na boisko. Trochę ta moja przerwa trwała, ale od ponad 2 tygodni trenuję z zespołem i trener Stokowiec może ze mnie skorzystać. Stęskniłem się za boiskiem i jestem szczęśliwy, że wracam – podsumował doświadczony defensor.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!