Oceny "Lewego": najsłabszy w drużynie

lev radin / Shutterstock.com
Bayern odniósł wczoraj przekonujące zwycięstwo 3:0 nad Bayerem Leverkusen, ale polski napastnik nie zaliczy meczu do udanych. Był jednym z najsłabszych w swoim zespole.

"Pojawiał się i znikał w pierwszej połowie. W drugiej nie miał szczęścia w dochodzeniu do sytuacji" - skomentował jego występ serwis goal.com, przyznając mu jednocześnie zaledwie dwie gwiazdki (na pięć możliwych). Nikt w drużynie Bawarczyków nie dostał tak niskiej noty.

Podobnie widział występ Polaka serwis ESPN - tam Lewandowski dostał notę 6/10, również najsłabszą, ale identyczną jak Neuer, Bernat i Robben. "Nie był samolubny, współpracował z kolegami z zespołu, w 55 minucie omal nie zdobył gola w przypadkowej sytuacji" - oceniono jego występ.

Najlepsze noty wśród monachijczyków zdobyli Thomas Muller oraz Douglas Costa. Obaj od początku sezonu prezentują równą, wysoką formę i stanowią o sile Bayernu.