betclic

"Odejście z Realu to nie krok wstecz"

Ostatnia aktualizacja: 27/08/15 15:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Saul Tevelez, wikicommons

W środę wieczorem Asier Illarramendi został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Realu Sociedad. Wielu kibiców "Erreala" udało się na Estadio Anoeta, aby przywitać powracającego do klubu piłkarza i wysłuchać, co ma do powiedzenia.

- Bardzo się cieszę z mojego powrotu do domu i z powitania, którego doświadczyłem. Nie było mnie tu przez dwa lata, ale moje przenosiny na Santiago Bernabeu były szansą, której nie mogłem nie wykorzystać. Nie spodziewałem się, że wrócę tak szybko, ale zawsze mówiłem, że znowu chcę tutaj grać. Chciałbym podziękować zarządowi, który sprawił, że było to możliwe
- powiedział Illarramendi cytowany przez "Marcę".

- Powrót nigdy nie jest krokiem wstecz. Grałem tutaj przez kilka lat i nawiązałem wiele przyjaźni. Lata spędzone w Realu Madryt sprawiły, że jestem bardziej dojrzały. Zdobyłem nowe doświadczenia, poznałem wielu ludzi i trenowałem z najlepszymi zawodnikami świata
- dodał.

- Swój pobyt tutaj postrzegam jako wielką szansę. Zawsze uważałem, że Real Sociedad jest wielkim klubem i byłem w ciągłym kontakcie z byłymi kolegami z drużyny. W naszej grupie zawsze panowała wspaniała atmosfera. Jesteśmy jak mała rodzina i nie mogę się doczekać, aż rozpocznę treningi. Mamy dobry zespół i mam nadzieję, że dzięki temu czeka nas dobry sezon. Liczę na to, że szczęście będzie nam sprzyjać - zakończył.

25-latek w madryckim klubie rozegrał 90 spotkań i strzelił trzy gole. Z Realem Sociedad związał się do końca czerwca 2021 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
mefiu541
Zarejestrowany od: 1398 dni
Ilość komentarzy: 504
Oceny: +1853
Kibicuje:
Chelsea Londyn Manchester United AC Milan Juventus Turyn Włochy Real Madryt
27.08.2015 / 17:41:33
Był za słaby na Real ale tutaj będzie grać bardzo dobrze

Tabela