betclic

Odjidja-Ofoe: Było trudniej, niż wskazuje wynik

Ostatnia aktualizacja: 12/12/16 10:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Nie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolony z tego, że zbliża się przerwa w rozgrywkach. Każdy jest trochę zmęczony, zagraliśmy kilka dobrych meczów, więc dobrze, że niedługo będziemy mogli odpocząć – powiedział po meczu z Piastem Gliwice (5:1) zawodnik Legii Warszawa, Vadis Odjidja-Ofoe.

Na listę strzelców po stronie mistrzów Polski wpisywali się Miroslav Radović i Nemanja Nikolić, którzy zdobyli po dwa gole, a także Vadis Odjidja-Ofoe. Honorowe trafienie dla Piastunek zaliczył natomiast tuż przed końcem rywalizacji Igor Sapała.

Jesteśmy zadowoleni, gdyż wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz. Znów zabrakło nam kilku zawodników, ale każdy zagrał bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni ze zdobytych kilku bramek. Myślę, że mecz był dużo trudniejszy, niż wskazuje na to wynik – stwierdził Vadis Odjidja-Ofoe, cytowany przez "legia.com".

– Nie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolony z tego, że zbliża się przerwa w rozgrywkach. Każdy jest trochę zmęczony, zagraliśmy kilka dobrych meczów, więc dobrze, że niedługo będziemy mogli odpocząć i potem skupić się na przygotowaniu do kolejnej rundy, by grać na co najmniej tym samym poziomie – zaznaczył.

– Losowanie Ligi Europy? Nie mam preferencji. Nie chciałbym trafić na belgijski zespół, gdyż grałem przeciwko nim wcześniej. Na kogo nie trafimy będzie dobrze, choć oczywiście lubimy grać przeciwko wielkim drużynom
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
andreassky
Zarejestrowany od: 587 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +1355
Kibicuje:
Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Legia Warszawa Polska Real Madryt
12.12.2016 / 23:41:36
Nie chciałeś Belgii - no to masz Holandię. Miała być wieka drużyna - Ajax nią kiedyś był... ;)