betclic

Odrodzenie Sobiecha? Ma zagrać z BVB

Ostatnia aktualizacja: 10/09/15 19:38, Komentarzy: 2

21
2
Fot. zojkeram / Shutterstock.com

Od podstawowej jedenastki Hannoveru oddalił się pół roku temu i od tamtej pory tylko orbitował wokół kadry zespołu. Teraz jednak wydaje się, że Artur Sobiech znów dostanie szansę od swojego trenera.

Polski napastnik zapracował na lepszą pozycję doskonałymi występami w sparingach, jakie jego klub rozgrywał w czasie przerwy reprezentacyjnej. W dwóch meczach ustrzelił aż pięć bramek i może być lekiem na nieskuteczność swoich rywali w napadzie (o miejsce rywalizuje z Mevlutem Erdincem i Charlisonem Benschopem).

Hannover zaczął sezon wyjątkowo rozczarowująco, po trzech kolejkach znajduje się w strefie spadkowej, zdobył tylko dwa gole. Mniej udało się strzelić tylko Augsburgowi.

Jeśli Polak rzeczywiście znajdzie się w pierwszym składzie, czeka go wyjątkowo trudne zadanie - w sobotę jego zespół podejmie Borussię Dortmund, która start sezonu zaliczyła fantastyczny. Dortmundczycy stracili dotąd zaledwie jedną bramkę, aż jedenaście razy pokonali zaś bramkarzy rywali.
Źródło: sportowefakty.pl/własne
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1735 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8950
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
11.09.2015 / 00:10:07
Siedzi już długo w tym Hannoverze, ale bez jakichkolwiek większych sukcesów, dokonań. Więcej się leczy niż gra, a gdy już uda mu się zawitać na boisku, to rzadko kiedy swoje występy stempluje golem bądź asystą. Dziwne, że tak długo trzymają, tak przeciętnego napastnika.
Kapitan
chamstwo
Zarejestrowany od: 1519 dni
Ilość komentarzy: 7548
Oceny: +41575
Kibicuje:
Juventus Turyn
10.09.2015 / 20:34:24
Żeby sie odrodzić to trzeba było najpierw mieć jakąś renome przed upadkiem.

Tabela