betclic

Odważna zapowiedź polskiej biathlonistki

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 12:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Polski Związek Biathlonu

Odważna deklaracja Krystyny Guzik. Polska biathlonistka zapowiada, że jej celem na zbliżające się mistrzostwa świata jest złoty medal.

Guzik ma za sobą udane tygodnie. Podczas amerykańskiej części sezonu dwukrotnie stanęła na podium - była druga w sprincie w Canmore i trzecia w tej samej specjalności w Presque Isle. Niewiele brakowało, a byłoby jeszcze lepiej, bo 32-letnia biathlonistka w tej drugiej miejscowości zajęła też czwarte miejsce w biegu na dochodzenie i sztafecie.

- Cieszy mnie dyspozycja biegowa, ponieważ z takim biegiem mogę walczyć o najwyższe miejsca - mówi Guzik w rozmowie z portalem Sportowefakty.pl.

W czwartek w Oslo zaczynają się mistrzostwa świata w biathlonie. Guzik ma już w dorobku medal tej imprezy - w 2013 roku została wicemistrzynią świata w biegu na dochodzenie.

- Moim celem jest złoty medal. Nie ważne w jakim biegu. To moje marzenie i mój cel. Chciałabym mieć w swojej kolekcji medalowej złoto z zimy, ale będę się cieszyła z każdego miejsca w pierwszej dziesiątce - przyznaje Guzik.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!