betclic

"Oglądanie Oezila to prawdziwa przyjemność"

Ostatnia aktualizacja: 06/01/16 14:47, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Mathieu Flamini uważa, że Mesut Oezil jest jednym z najlepszych zawodników, z którymi miał okazję grać.

- Jestem bardzo zadowolony z formy Oezila. Wszyscy wiedzieliśmy, że jest klasowym piłkarzem, ale cieszę się, że udowadnia to w każdym kolejnym meczu - powiedział Francuz, cytowany przez "Mirror".

- To bardzo ważne, że mamy go w swojej drużynie. Wielokrotnie pokazywał już, że na boisku potrafi sprawić różnicę i w dowolnym momencie może odwrócić wynik spotkania - dodał.

- Zapewnia nam wiele asyst, a oglądanie jego występów jest prawdziwą przyjemnością. Posiada niezwykły przegląd gry, czegoś takiego nie widuje się zbyt często. To bez wątpienia jeden z najlepszych zawodników, z jakimi kiedykolwiek grałem
- podsumował.

Oezil występuje w ekipie "Kanonierów" od września 2013 roku. W bieżącym sezonie Premier League rozegrał 19 spotkań, w których zdobył trzy gole i zanotował szesnaście asyst.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Bergkamp80
Zarejestrowany od: 566 dni
Ilość komentarzy: 306
Oceny: +1208
Kibicuje:
Arsenal Londyn
06.01.2016 / 16:07:36
Piłkarz doskonały, 16 asyst.. mógł by ich mieć co najmniej dwa razy tyle gdyby papcio Wenger zatrudnił rasowego CF'a, nie ujmując Giroud'owi. Życzę mu dalszych sukcesów, tytułu mistrza i pobicia rekordu Titi:)
Junior
TsuTey
Zarejestrowany od: 485 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +1112
Kibicuje:
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona
06.01.2016 / 15:21:33
Oezil to światowy piłkarski top ! Takiego pomocnika chciałby mieć w swoich szeregach każdy klub. Wielki szacunek Panie Oezil !

Tabela