betclic

Ojrzyński ma nadzieje na dobrą wiosnę Górnika

Ostatnia aktualizacja: 05/01/16 14:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

W najbliższy czwartek piłkarze Górnika Zabrze rozpoczną przygotowania do nowej rundy. Jakie oczekiwania wobec niej ma opiekun zabrzan, Leszek Ojrzyński? - Chciałbym, by wiosna była dużo lepsza, niż te poprzednie w wykonaniu Górnika – przyznaje w rozmowie z oficjalną witryną zespołu.

Ojrzyński zwraca przede wszystkim uwagę na dwie rzeczy, jeśli chodzi o przygotowania do rundy wiosennej.
- To dobre warunki do treningów i zdrowie. Jeśli te rzeczy będą w porządku, to o wynik sportowy będę spokojniejszy. Ostatnio mieliśmy bardzo duże kłopoty z kontuzjami, więc zdrowie jest nam bardzo potrzebne. Ale chciałbym przypomnieć, że mimo plagi kontuzji mieliśmy bardzo udany grudzień – zaznacza trener.

Na pierwszym treningu przed rundą wiosenną pojawią się nowi zawodnicy, m.in. Ken Kallaste, Szymon Matuszek i Marcis Oss. Szkoleniowiec będzie miał twardy orzech do zgryzienia, albowiem ma bardzo liczną kadrę i nie obejdzie się w niej bez zmian personalnych.

- W poprzednim okienku transferowym przyszło do nas aż sześciu nowych graczy. Oni dorzucili swoją cegiełkę do ogólnego wyniku sportowego. Teraz doszła kolejna grupa nowych zawodników, więc z niektórymi będziemy się musieli pożegnać. Nowych trzeba będzie wkomponować w zespół – mówi o czekających go wyzwaniach były szkoleniowiec m.in. kieleckiej Korony.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
1642573
Zarejestrowany od: 604 dni
Ilość komentarzy: 2043
Oceny: +7865
Kibicuje:
Górnik Zabrze Polska
05.01.2016 / 16:29:26
Mam tą samą nadzieje żeby Górnik zagrał najlepiej jak potrafi Wiosną.

Tabela