betclic

Ojrzyński: Musimy szybko wylizać rany

Ostatnia aktualizacja: 21/11/15 08:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Szkoleniowiec Górnika Zabrze Leszek Ojrzyński nie ukrywał rozczarowania po remisie 1:1 przed własną publicznością z Wisłą Kraków w drugim piątkowym spotkaniu Ekstraklasy.

- Niestety znów szybko straciliśmy bramkę i musieliśmy gonić wynik. To nas prześladuje - przyznał po meczu Ojrzyński dla serwisu GórnikTV.

- Tylko w spotkaniu ze Śląskiem pierwsi zdobyliśmy bramkę i wygraliśmy. Musi być większa koncentracja i komunikacja, a tego znów zabrakło. Walczyliśmy jednak dalej i jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy dwie sytuacje, ale nie udało nam się ich wykorzystać - przypomniał opiekun czternastokrotnych mistrzów Polski.

- Wisła grała już później z kontry, bo ma do tego odpowiednich piłkarzy. Niemniej po stałym fragmencie gry udało nam się wyrównać, a potem nawet mieliśmy okazję na 2:1, ale Cierzniak świetnie obronił. Musimy teraz szybko wylizać rany i szukać punktów w kolejnych spotkaniach -
podsumował Ojrzyński.

Czternastokrotni mistrzowie Polski po remisie z Wisłą nadal zamyka tabelę Ekstraklasy. W następnej serii spotkań zabrzanie zmierzą się u siebie z Górnikiem Łęczna.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela