betclic

Ojrzyński: Trochę odpoczniemy od siebie

Ostatnia aktualizacja: 19/01/16 10:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Górnika Zabrze, Leszek Ojrzyński przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jest zadowolony z postawy zespołu podczas obozu przygotowawczego oraz sparingów.

W trakcie zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim podopieczni 43-letniego trenera zagrali dwa mecze kontrolne. Zabrzańska drużyna zremisowała z MKS Kluczbork 1:1 oraz wygrała z Chojniczanką Chojnice 2:0.

- Mogę być zadowolony z pracy na zgrupowaniu i sparingów. Szkoda tylko, że do tej pory nie mogłem ujrzeć w akcji Pawła Widanowa i Erika Grendela. Natomiast Rafał Kurzawa zagrał tylko w pierwszym meczu, zaś przed grą z Chojniczanką doznał urazu mięśnia czworogłowego i musi przejść badania. Podobnie jak i Widanow, którego boli noga. Co do Grendela to on jest po zabiegu operacyjnym i powoli wraca do formy - powiedział Leszek Ojrzyński cytowany przed oficjalną klubową stronę internetową.

- We wtorkowym meczu z Miedzią Legnica wyjdą na boisku dwie jedenastki, ale w trochę innym zestawieniu, niż to było ostatnio. Chodzi o to, by się chłopcy lepiej poznali. Grendel, Kurzawa i Widanow z Miedzią nie zagrają - dodał.

- Zmęczenie się skumulowało i zawodnicy po powrocie dostaną dwa dni wolnego. Trochę odpoczniemy od siebie. W piątek mamy trening w Zabrzu, zaś w sobotę wylatujemy z Krakowa do Hiszpanii
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela