betclic

Ojrzyński: Zabrakło wypełniania założeń taktycznych

Ostatnia aktualizacja: 26/10/15 21:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Górnika Zabrze Leszek Ojrzyński nie krył rozczarowania po przegranej u siebie Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:2 w jedynym poniedziałkowym spotkaniu Ekstraklasy.

Czternastokrotni mistrzowie Polski po szóstej porażce w sezonie ponownie zamykają ligową klasyfikację. W następnej kolejce zagrają już w piątek z Pogonią w Szczecinie.

- To był dla nas fatalny poniedziałek. Można powiedzieć, że byliśmy faworytem, bo dobrze radziliśmy sobie na własnym terenie w ostatnich meczach. Niestety nie udało się - podkreślił Ojrzyński, cytowany przez oficjalną stronę Podbeskidzia.

- Mogliśmy zachować się lepiej przy sytuacji, w której Podbeskidzie zdobyło bramkę. Pojawiła się większa presja. Wychodzimy na drugą połowę ze świadomością, że musimy gonić. Przez to wkradła się nerwowość w poczynania piłkarzy i dostaliśmy druga bramkę, która bardzo skomplikowała nam plany - relacjonował opiekun zabrzan.

- Graliśmy chaotycznie i zabrakło wypełniania założeń taktycznych u niektórych graczy. Brawa dla bielszczan, którzy odskoczyli nam na całe siedem "oczek" w ligowej tabeli. Czeka nas ciężka praca, zwłaszcza zaglądając w terminarz. Nie poddaje się i będziemy walczyć do końca o poprawę naszej sytuacji - podsumował Ojrzyński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1395 dni
Ilość komentarzy: 8279
Oceny: -8436
26.10.2015 / 21:49:13
No i okazalo sie ze nie taki cudotworca ten Ojrzynski.Nie ma trenerow polskich lepszych i gorszych,wszyscy sa na jednym poziomie,tylko kluby i pracodawcow zamieniaja na lepszych lub gorszych.