betclic

"On może grać dla Barcy, Realu lub Bayernu"

Ostatnia aktualizacja: 21/11/15 09:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Komplementów pod adresem młodego obrońcy Evertonu nie ma końca. Zdaniem Phila Neville'a John Stones w przyszłości może grać w najlepszych klubach świata.

Neville, który jako piłkarz przez osiem lat swojej kariery bronił barw Evertonu, uważa że Stones to przyszły piłkarz Barcelony, Realu lub Bayernu. 21-letni defensor uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych młodych graczy na swojej pozycji.

- Widać w nim tą samą jakość, którą w jego wieku miał Rio Ferdinand. Posiada umiejętność płynnego przechodzenie do pomocy, świetne panowanie nad piłką i znakomity jak na obrońcę przegląd pola - ocenił Neville.

- On może grać nie tylko dla najlepszych klubów w Anglii, lecz dla najlepszych w Europie. Któryś z dwóch dużych klubów hiszpańskich albo Bayern Monachium - myślę, że to już ten poziom. Będą się za nim rozglądać i uważać go za specjalną okazję - dodał.

Phil Neville jako piłkarz w barwach Manchesteru United i Evertonu rozegrał ponad 500 spotkań Premier League. Od lipca 2015 roku jest asystentem trenera w Valencii.

Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!