betclic

Ondrasek: Brak punktów jest przykry

Ostatnia aktualizacja: 13/02/16 14:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W pierwszym wiosennym meczu krakowska Wisła przegrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 0:1. W podstawowym składzie Białej Gwiazdy zadebiutował Zdenek Ondrasek. - Nie mogę być zadowolony po takim spotkaniu. Przegraliśmy, a ja miałem dwie okazje, których nie wykorzystałem. Poza moimi sytuacjami były jeszcze inne, które mogły zmienić końcowy wynik na naszą korzyść. Wracamy do domu bez punktów i to jest bardzo przykre – powiedział zaraz po meczu Czech.

- Nie zasłużyliśmy dziś na przegraną, ale jeśli nie wykorzystuje się stwarzanych sytuacji, to trudno myśleć o zwycięstwie. Śląsk tak naprawdę miał dzisiaj jedną okazję, która zakończyła się golem, więc wygrali. Taka czasem jest piłka – wyznał snajper cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

- Nie możemy się załamywać. W naszej grze było dzisiaj kilka dobrych momentów. Trzeba przeanalizować to, co zrobiliśmy źle i jeśli to poprawimy w kolejnych meczach, to będziemy wygrywać. Gra w tej lidze to dla mnie nowe doświadczenie i nie mogę się już doczekać tego, co przed nami – zakończył rozmowę Ondrasek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela