betclic

Ondrasek: Czuję, że jestem w dobrej dyspozycji

Ostatnia aktualizacja: 28/07/16 08:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Cieszę się, że strzeliłem gola w sparingu. W lidze też chcę zdobywać bramki - dla siebie i dla kibiców. W sobotę oczywiście na to liczę, ale przede wszystkim chcę pracować dla drużyny, bo najważniejsze jest dla mnie to, by Wisła wróciła z Gdańska z trzema punktami - zapewnia w rozmowie z oficjalną stroną Wisły Kraków Zdenek Ondrasek.

Czech jest zadowolony również z tego, że z jego zdrowiem wszystko jest w porządku. - Przede wszystkim cieszę się, że nie dolega mi nic poważnego. Po drobnych problemach, mogę już z łatwością biegać bez bólu, a to dla mnie ważne. Wtorkowy sparing nie był łatwy, przeciwko silnemu rywalowi. W obliczu wielu zmian w trakcie spotkania, 3:3 to niezły wynik. Ja również czuję, że jestem w dobrej dyspozycji i nie mogę się doczekać meczu w Gdańsku - zaznaczył Ondrasek.

Ondrasek został również zapytany o Mateusza Zacharę, który niedawno dołączył do drużyny Białej Gwiazdy: - To dynamiczny, przydatny zawodnik. Zwłaszcza dla mnie to cenne, gdy mogę czekać na jego udane podania, tak jak to miało miejsce w Gdyni - było blisko, ale niestety nie zdołałem tego wykorzystać. Dobrze radzi sobie z piłką, jest szybki, na pewno sporo wniesie do drużyny. A presja? Jest potrzebna, tak jak rywalizacja na każdej pozycji. Gdy odczuwasz „ciśnienie”, masz jeszcze większą motywację do ciężkiej pracy, bo wiesz, że twoi koledzy też będą tak pracować. To jest zawsze z korzyścią dla zespołu - podsumował snajper cytowany przez wisla.krakow.pl.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela