betclic

Ondrej Duda: W naszej grze nie było pozytywów

Ostatnia aktualizacja: 29/11/15 20:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z Podbeskidziem-Bielsko-Biała 2:2 w spotkaniu 17. kolejki Ekstraklasy. Tuż po zakończeniu rywalizacji pomocnik "Wojskowych", Ondrej Duda nie krył rozczarowania z uzyskanego wyniku.

- Z naszej strony nic nie było dzisiaj pozytywne. Dla nas to jest przegrany mecz. Sytuacja, w której Podbeskidzie strzeliło na 2:1, rozpoczęła się od mojego błędu. Potem udało się nam uratować remis, ale to dla nas żaden sukces. W meczu z takim rywalem powinniśmy wygrać - powiedział 20-letni Słowak cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Mamy teraz 10 punktów straty do Piasta. Nie będę mówił, że będziemy się starali i zrobimy wszystko, bo zawsze musimy dawać z siebie sto procent - dodał.

- Trudno znaleźć mi jakieś słowa, graliśmy dzisiaj bardzo źle. Przypominaliśmy drużynę sprzed pół roku, która nie potrafiła zdobyć mistrzostwa. Nie wiem, czy w głowach siedziało nam to, że graliśmy w przewadze i powinniśmy zdobyć cztery bramki. Taka sytuacja czasami potrafi przeszkadzać - kontynuował.

- Musimy skupić się na sobie. Dopiero gdy my będziemy wygrywać, możemy patrzeć na to, co robi Piast - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
BTheKing98
Zarejestrowany od: 548 dni
Ilość komentarzy: 134
Oceny: +978
Kibicuje:
FC Barcelona
29.11.2015 / 21:06:17
W twojej grze na pewno tych pozytywów nie było. Teraz to o tych milionach za Dude to może tylko prezio pomarzyć

Tabela