betclic

O'Neill: Zrobimy wszystko, aby zagrać na Euro

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 19:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Szkoleniowiec reprezentacji Irlandii, Martin O'Neill przyznał, że jego drużyna jest gotowa do walki z Bośnią i Hercegowiną o miejsce w turnieju finałowym Euro 2016.

"The Boys in Green" zajęli trzecie miejsce w grupie D, z której awans na mistrzostwa zapewniły sobie kadry narodowe Niemiec oraz Polski. Pierwsze spotkanie barażowe odbędzie się 13 listopada o godz. 20:45, a rewanż będzie miał miejsce trzy dni później.

- Zajęliśmy trzecią lokatę w trudnej grupie eliminacyjnej. Teraz musimy zmierzyć się ze znakomitą drużyną Bośni i Hercegowiny - powiedział 63-letni trener cytowany przez "FourFourTwo".

- Nasi rywale są mocni i prezentują się naprawdę dobrze. My jednak podejdziemy do meczu z pewnością siebie. Nasz los jest w naszych rękach i zrobimy wszystko, aby zakwalifikować się do przyszłorocznych finałów - dodał.

- Rewanż rozegramy na Aviva Stadium i będzie to duży plus. Irlandzcy kibice byli fantastyczni w naszym ostatnim spotkaniu z Niemcami i wiemy, że w czekającym nas meczu atmosfera będzie podobna - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela