betclic

Opóźnia się powrót Ivicy Vrdoljaka

Ostatnia aktualizacja: 08/03/16 21:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Na początku lutego Ivica Vrdoljak został przesunięty do zespołu rezerw i wciąż nie wiadomo, kiedy powróci do treningów i do pierwszej drużyny Legii.

- Ivica Vrdoljak całkowicie przechodzi pod jurysdykcję drugiej drużyny, będzie podwładnym trenera Krzysztofa Dębka. Zawodnik będzie również korzystał z szatni drugiego zespołu, z nim trenował i grał w meczach trzecioligowych. W pierwszej kolejności Vrdoljak powinien doprowadzić do porządku swoje zdrowie, a gdy będzie w pełni sił, dojść do odpowiedniej formy sportowej. Ale najważniejsze i pragnę to podkreślić, musi uporządkować swoje myśli w głowie. Natomiast, tak w życiu, jak i w sporcie, w głowie najlepiej sobie pokładać podczas rozstania. Kiedy spojrzymy na pewne wydarzenia z dystansu, z innej perspektywy, wtedy dochodzimy do właściwych wniosków - mówił wówczas trener Stanisław Czerczesow.

Chorwat jednak do dziś nie pojawił się na murawie - czytamy na portalu Legia.Net. - Ivica boryka się z uciążliwym urazem i termin powrotu może się przesuwać. Zobaczymy co będzie dalej. Pamiętajmy, że po takiej kontuzji potrzebne jest też nadrobienie zaległości motorycznych po braku treningów. Na razie jest pod opieką Pawła Babra w klinice EnelSport. Tam przechodzi zabiegi, wzmacnia mięśnie… Nie trenuje z naszą drużyną. Ivica był jednak w szatni, poznał zawodników z drugiej drużyny. To miało miejsce trzy tygodnie temu. Chorwat ma swoją szafkę, rozmawiał z chłopakami i usiadł z młodszymi kolegami, dla których może być pomocą. To profesjonalista wypełniający zobowiązania kontraktowe i należycie wypełnia swoje zadania - skomentował trener drugiego zespołu, Krzysztof Dębek cytowany przez Legia.Net.

W tej chwili trudno powiedzieć kiedy Ivica Vrdoljak wróci na boisko do ćwiczeń z pełnymi obciążeniami. Piłkarz wciąż odczuwa ból w kolanie. Nie wiadomo czy powrót do treningów nastąpi w kwietniu czy może w maju. - Życzę mu szybkiego powrotu na boisko – dodał Dębek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1280 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3944
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
09.03.2016 / 08:19:27
nie wiecie ile Ivica dał za włosy? To przeszczep czy jakiś tupeciko coś? Serio pytam :/

Tabela